Skip to main content

Používateľský účet

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data/webroot/sk.boinc.www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Upozornenie: Registrácia nie je automatická - po vyplnení tohto formulára čakajte na e-mail, ktorý vám bude zaslaný až po aktivácii účtu administrátorom. Pre registráciu je preto nevyhnutné použiť platnú e-mailovú adresu.

Z dôvodu masívneho zneužívania niektorých verejných e-mailových služieb spamermi nemôžu byť určité (zahraničné) e-mailové domény použité pri registrácii. V prípade, že je pri pokuse o registráciu vygenerovaná chyba o zakázanom prístupe, skúste použiť inú e-mailovú adresu (tip: slovenské a české domény zatiaľ nie sú zneužívané masívne). Sme si vedomí toho, že takáto ochrana je do istej miery obťažujúca pre užívateľov, zároveň však výrazne pomáha udržať web čistý, prehľadný a bez nežiadúcej reklamy (ktorá by obťažovala omnoho viac, a to i neregistrovaných čitateľov).

Pred registráciou sa prosím oboznámte s poslaním tímu BOINC.SK. Administrátori si vyhradzujú právo zablokovať také účty používateľov, ktoré budú zneužívať tento web na aktivity nesúvisiace s poslaním tímu BOINC.SK. Takisto pripomíname, že každý používateľ je sám zodpovedný za dodržiavanie platných zákonov.

Ak už máte účet na http://forum.boinc.sk/, vytvorte si tu prosím rovnaké prihlasovacie meno, ako máte na http://forum.boinc.sk/, aby nedochádzalo k zámene osôb.

V prípade, že sa vám nedarí zaregistrovať z akýchkoľvek dôvodov, kontaktujte nás prosím na boinc bodka sk zavináč gmail bodka com.

Informácie o účte
Medzery sú dovolené; interpunkcia dovolená nie je, okrem bodky, spojovníka a znak podčiarknutia.
Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.
Osobné informácie
Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
Zadajte svoje povolanie. Toto pole sa zobrazí ostatným vo vašom profile i v zozname členov.
Zadajte adresu svojej osobnej stránky. Aby bol odkaz platný, adresa by mala byť kompletné URL (mala by začínať http://). Toto pole sa zobrazí ostatným vo vašom profile i v zozname členov.